Němčina
brilant, exaktně a charmant
zkrátka Echt Deutsch.

Překládáme s kulatým razítkem i bez, tlumočíme, učíme Echt Deutsch. Jsme rodilí mluvčí německého i českého jazyka, soudní překladatelé, specialisté na obchodní a právní němčinu. Jsme Deunet, Váš partner pro komunikaci v němčině a ověřený dodavatel firemních kurzů němčiny.

Odborný workshop NJ pro překladatele a tlumočníky: Terminologie v automotive průmyslu (AI) I.

29. 11. 2019 / WERK Liberec - učebna DEUNET


  /  Sylabus kurz ke stažení ZDE    Číst dál...

Poradenství

Podnikáte v Německu či zamýšlíte rozběhnout a dlouhodobě rozvíjet Váš německý byznys? Kupujete nebo prodáváte nemovitost v Německu? Uvolníme Vám ruce a vyřídíme za Vás vše potřebné.

Překlady

Potřebujete běžný překlad či soudně ověřený překlad? Chystáte se oslovit německé zákazníky a chcete přeložit Váš web do autentické němčiny a provést jeho lokalizaci? Přesně, výstižně a s citem pro věc přeložíme vše, co potřebujete.

Tlumočení

Hledáte tlumočníka na obchodní schůzku či jednání na úřadech? Potřebujete podpořit v cizojazyčném jednání? Přetlumočíme Vaše myšlenky do Echt Deutsch tak, že o nás, pokud nebudete chtít, ani nebudete vědět.

„S námi máte vždy správný profil  a nic Vám ne(vy)uklouzne.“

Kurzy

Chcete mluvit autentickou němčinou? Hledáte kvalitní výukové kurzy či speciální workshopy? Jste překladatel či lektor a chcete koučinkem vylepšit svou praxi? My učíme, naučíme a trénujeme zaručeně a jedině Echt Deutsch.

Moderace

Pořádáte konferenci, večírek či sportovní akci s účastí německy mluvících hostů a hledáte vhodného moderátora? Spolehněte se na můj profil. Propojím Vaši práci s příjemnou zábavou pro Vás i Vaše hosty.

Echt Deutsch

Echt Deutsch je autentická němčina, kterou mluvíme, kterou učíme -měkká, zvukomalebná, aktuálně mluvená, s příslovečnou německou jiskrou a grácií - a současně vtipně trefný název pro naši vlastní ověřenou výukovou metodu.
Petra Barthová
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 602 975 291
Mrštíkova 399/2
(areál WERK)
460 07 Liberec 3
IČ: 70335524
DIČ: CZ7156045754

Bankovní spojení:
51-2072230277/0100